İphone x Vs Huawei P20 Pro Kamera Karşılaştırması

Merhabalar teknolog.com okuyucuları.. Bugün sizlere benim gibi kameraya önem verip iki cihaz arasında kalan okuyucularıma fikir edinmesi için bu videoyu paylaşıyorum..

Huawei 2018 yılında çıkarmış olduğu P20 Pro modeliyle gözleri üzerine çekmeyi başardı. Huawei tarafından geliştirilmiş P20 Pro, kamera odaklı bir cihaz olmasıyla birlikte yapay zeka teknolojisini taşıyan 3 farklı kameraya sahip.  40 megapiksellik telefoto sensörüne sahip amiral gemisi, en yakınlaştırarak çektiğiniz fotoğrafları bile hiçbir şekilde bulanıklaştırmazken, 20 megapiksellik monokrom sensörle daha ayrıntılı fotoğraflar çekmenizi sağlıyor Cihaz, son olaraksa 8 megepiksellik standart bir kameraya da sahip.

İphone X (benim tercihim) ise P20 Pro karşısında çokta sönük kalmıyor. Özellikle İphone X video konusunda ve portre çekiminde açık ara önde görünüyor.

Huawei P20 Pro özellikle açık alan fotoğraflarınızın daha yeşil ve parlak gözükmesini sağlayabiliyor. İphone X ise daha gerçekçi fotoğraflar çekebiliyor.

Benim tercihim bu iki cihaz arasından İphone X oldu çünkü Androide güvenemedim. Yoksa gerçekten bende farkındayım Huawei P20 Pronun kusursuza yakın bir cihaz olduğunun. Hep ios cihaz kullandığım için alışabilirmiyim, kullanabilirmiyim, ios daha stabildir her zaman gibi düşüncelerle İphone X aldım. Cihaz Fiyatları İphone X 6100TL civarındayken Huawei P20 Pro 5000TL civarında ona göre tercihinizi yaparsınız 🙂

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

{goldweb}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir