Kapat
Haberler 58 views 0

iOS için Google Haritalar yeniliklerle karşınızda!

Google tarafından iOS için Google Haritalar uygulaması yeni özellikler ile güncellendi. Gerçek zamanlı ulaşım bilgileri sunan yeni hızlı erişim menüsü ile uygulama artık çok daha güçlü.

Google Haritalar yeni hızlı erişim menüsüne kavuştu!

İlk olarak bundan yaklaşık 1 yıl önce Android için sunulan özellikler şimdi de iOS uygulamasına gelmiş durumda. Ekranın alt tarafa yerleştirilen yeni KeşfedinAraba ve Toplu Taşıma menüleri ile yerel restoranlar veya toplu taşıma bilgilerine artık kolayca erişmeniz mümkün.

Keşfedin seçeneği ile kullanıcılar mevcut etkinliklerhava durumu ve restoranönerileriyle etraflarında neler olduğunu görebiliyor. Ek olarak ATM’ler, kafelereczanelerbenzin istasyonları ve manavlar için hızlı erişim tuşları da burada yer alıyor. Bölgedeki popüler fotoğrafları ve kısa yorumları da buradan görmeniz

Araba ve Toplu Taşıma sekmeleri ise navigasyon ve yerel toplu taşıma bilgilerine hızlı erişim sunarak, kullanıcılara evlerine veya işlerine kolayca gitmelerini sağlayacak öneriler sağlıyor. Güncelleme ile ev ve iş için özel ikonlar seçme olanağına da sahip oluyorsunuz.

Uygulamayı App Store üzerinden güncellemek için buraya tıklayabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

{goldweb}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir