Kapat
Android 69 views 0

instagram Fotoğraf Gizleme

Instagram, dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında yer almaktadır. Özellikle son zamanlarda çok daha fazla kullanıcının dahil olduğu bu platform, her geçen gün çok daha fazla kullanıcı edinmekte, bu sebepten ötürü de vermiş olduğu hizmetleri artırmaktadır. Bu hizmetlerden bir tanesi de Instagram fotoğraf gizlemeseçeneğidir. Peki pek çok kişinin tercih ettiği bu işlem tam olarak nasıl yapılır?

Instagram fotoğraf silme seçeneği de merak edilen ve birçok kişinin nasıl yapılacağını bilemediği işlemler arasında yer almaktadır. Ancak bunu da yapmak son derece basittir. Siz de Instagram’dan fotoğraf silmek için bizim metnimizi okuyabilir, bunu nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Instagram Fotoğraf Gizleme

Instagram fotoğraf gizleme, son zamanlarda Instagram’da en çok yapılan işlemler arasında yer almaktadır. Profilinizde yayınlamış olduğunuz gönderilerden birkaçını kısa süreliğine gizlemek istiyorsanız, fotoğraf gizleme seçeneğinden faydalanmanız mümkündür. Örneğin arkadaşınızla ya da sevgiliniz ile kavga ettiyseniz ve fotoğrafları silip her şeyi tek seferde silmek istemiyorsanız, gizlemeniz mümkündür. Fotoğraf gizleme seçeneği bu sebepten ötürü son derece ön plana çıkan hizmetler arasında yer almaktadır. Bunu nasıl yapacağınıza gelince yalnızca profilinizdeki fotoğraflara gelmeniz yeterli. Profilinize, ‘Fotoğraflar’ bölümüne girerek, son derece hızlı bir şekilde gizlemek istediğinizi seçip üstte bulunan ‘3 Nokta’ seçeneğine tıklayıp arkasından ‘Arşivle’ seçeneğini tercih edin. Daha sonra fotoğrafınızın gizlendiğinizi göreceksiniz.

Instagram Fotoğraf Silme

Instagram fotoğraf silme seçeneği de çokça tercih ettiğimiz işlemler arasında yer almaktadır. Bazı durumlarda Instagram fotoğraf silme seçeneğidir. Her birimiz bu programı kullanırken farklı tarihlerde farklı gönderiler yükleriz. Ancak yüklemiş olduğumuz fotoğraflar, profilimizde her zaman kalacağını istememiz anlamına gelmez. Instagram’da fotoğraf silmek istediğimiz zaman, bunu kolay bir şekilde yapabiliriz.

Bunu nasıl yapabileceğinizi bilmiyorsanız, sizin için bunu nasıl yapabileceğinize de kolayca değinelim. İlk olarak yapmanız gereken, kendi profilinize girmek. Burada profilinizin hemen aşağı kısmında, daha önce paylaşmış olduğunuz fotoğraf ve videoları göreceksiniz. Silmek istediğinizin üzerine tıkladığınızda, sağ üst köşede üç nokta göreceksiniz. Bu üç noktaya tıkladığınızda ise, fotoğrafları silmeniz için ‘Sil’ seçeneği çıkacak.

Instagram Çoklu Fotoğraf silme

Instagram çoklu fotoğraf silme için ise yapmanız gereken doğrudan bir program indirmek olacaktır. Ancak yukarıda da bahsetmiş olduğumuz üzere, bunun için mutlaka güvenilir bir programı tercih etmelisiniz. Aksi halde bu konuda çok fazla sıkıntı yaşayacağınızı söylemek mümkün olacaktır. Siz de güvenilir bir program indirmeyi deneyebilirsiniz.

Instagram toplu fotoğraf silme seçeneği de uzun zamandır pek çok kişinin merak ettiği ve yararlanmak istediği hizmetler arasında yer almaktadır. Instagram’ın henüz toplu olarak fotoğraf silme gibi bir işlemi bulunmuyor olsa da bununla ilgili bir program indirerek kolay bir şekilde toplu fotoğraf silme seçeneğinden faydalanmanız mümkündür. Ancak bu konuda çok sayıda program olduğunu ve her birinin güvenilir olmadığını da söylemek gerekmektedir. Çünkü bu programları indirerek takipçi ağlarına düşen ve kişisel bilgileri hacklenen çok sayıda kişi vardır. Siz de güvenilir bir program bularak bunu indirmeyi tercih edebilirsiniz.

Instagram Fotoğraf Silme PC

Instagram fotoğraf silme pc seçeneği ise, mobilden silmeye göre biraz daha zor olarak yorumlanabilir. Instagram’ı doğrudan bilgisayarınızdan açtıktan sonra, ayarlar kısmından ‘gelişmiş seçenekler’ ve ‘görev uzantılarını’ tercih ederek biraz yukarıdan ‘responsive’ yani mobil uyumlu tasarımı seçip, aynı mobilden silme yapıyormuşçasına fotoğraflarınızı silmeniz mümkündür. Bu çokça tercih edilen işlemler arasında yer almakla beraber, siz de bu işlemi tercih edebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

{goldweb}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir